Půjčení přívěsu

Půjčení přívěsu v Praze

Rádi Vám půjčíme nejen dodávky, ale také i přívěsy. Takový přívěs je možné připojit nejen k našim dodávkám, ale také i k Vašemu osobnímu či nákladnímu autu.

Přívěs

Pokud si nechcete půjčovat celou dodávku, ale přeci jen potřebujete větší prostor než poskytuje Váš osobní automobil, naše půjčovna Vám může nabídnout přívěs Sacher.

Počet dní Konečná cena
1 - 5 600 Kč/den
6 - 14 500 Kč/den
15 a více 400 Kč/den
Rozměry nákladního prostoru: Šířka: 1,26 m; Délka: 2,5 m; Výška: 1,6 m

Celková nosnost: 750 kg
Užitná nosnost: 500 kg

PŮJČENÍ PŘÍVĚSU PRAHA

Půjčovna Praha Vám nabízí pronájem přívěsů za bezkonkurenční ceny v Praze.

Otevřeno máme denně od 9.00 do 19.00 hod, včetně víkendů.

Půjčujeme konkrétně nákladní přívěs Sacher.

Všechny půjčované přívěsy mají kvalitní konstrukci a jsou uzpůsobeny k převážení objemných nákladů. K jejich převážení stačí řidičské oprávnění B.
Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi a dobré znalosti našich přívěsů. S případným výběrem vhodného přívěsu Vám tedy rádi poradíme.

Naše služby

  • povinné i havarijní pojištění
  • uvedené ceny jsou konečné, včetně DPH

Věděli jste, že...?

Cesta do naší půjčovny dodávek je z Prahy 9 a Prahy-východ velice snadná. Stačí najet na dálnici na Mladou Boleslav směrem z Prahy a výjezdem 3 do Radonic.
Výhodou je, že díky tomu, že Radonice nejsou frekventovaná pražská část, nestane se Vám, že byste se zdrželi v koloně. Stačí zadat do navigace Oblouková 334, Praha-východ.
Pokud nechcete přes dálnici, za 3 minuty jste u nás z Prahy - Kbel nebo Prahy - Horních Počernic.

PROČ ZVOLIT NÁS?

Služby

Pronajímáme vozy Ford Transit a přívěsy Sacher ve výborném technickém stavu. Jsme snadno dostupní z Prahy i z celého okolí Prahy-Východ. Půjčit dodávku si od nás můžete jak krátkodobě, tak i na delší dobu.

Dlouholeté zkušenosti

Dodávky v Praze pronajímáme ke spokojenosti zákazníků více jak 8 let. Snažíme se vyjít maximálně vstříc a zajistit komfortní servis spojený s půjčením dodávky. Individuální přístup je samozřejmostí.

Vozový park

Všechny dodávky mají dálniční známku a sjednané zákonné i havarijní pojištění s asistencí. Dodávky jsou také pravidleně servisované. Vozy předáváme vždy čisté a s plnou nádrží.

Podmínky pronájmu

Vozidlo i přívěs si v naší půjčovně dodávek můžete půjčit každý den včetně víkendů od 9.00 do 19.00. K tomu Vám stačí složená kauce a řidičský a občanský průkaz.

Platby

Kauci i samotnou platbu za pronájem přijímáme v hotovosti. Zdarma si můžete k dodávce zapůjčit navigaci, rudl, popruhy na zajištění nákladu nebo stěhovací popruhy.

Asistence

24 hodin denně. Také poskytujeme možnost profesionálního řidiče, odvoz v okolí autopůjčovny nebo parkování v areálu autopůjčovny.

Můžeme Vám pomoci? Kontaktujte nás